Deel jij graag je kennis en wil jij een steentje bijdragen aan de toekomst?
Dit zijn jouw werkzaamheden
Jij krijgt als docent AutoCad energie om voor een groep te staan en studenten te begeleiden. Jouw enthousiasme voor het vakgebied prikkelt de studenten tot interactie. Met vragen kunnen studenten bij jou terecht. Jij bent immers dè ervaringsdeskundige binnen jouw vakgebied.
Wat jij nog meer doet:
Jouw profiel
Je bent enthousiast en doortastend. Je hebt ervaring met het begeleiden van studenten en bij voorkeur ook met volwassen en deeltijd onderwijs. Je gaat graag de interactie met de student aan door te werken met diverse werkvormen en casuïstiek als aanvulling op het al beschikbare ontwikkelde lesmateriaal.
Wij bieden bijeenkomsten aan door heel Nederland en op afstand, jij bepaalt zelf op welke locaties je voor de groep wilt staan.
Shenendehowa Central School District
eTalk
Refining Skills
MSSC (Marine Society & Sea Cadets)
Letuelezioni