Match score not available

Business Development Manager

Contract:
Salary:
12 - 12K yearly
Experience:
Junior (1-2 years)

Minimum one year sales experience, Contacts within logistics and production sectors, Proficient in English communication skills, Driver's license required.

Key responsabilities:

  • Create client and partner databases
  • Acquire new clients and manage relations
  • Prepare offers, presentations, and budgets
  • Negotiate offers and achieve sales targets
  • Delegate tasks and collaborate with teams
IntRec AI Recruitment
11 - 50 Employees
See more IntRec AI Recruitment offers

Logo Jobgether

Your missions

IntRec jest innowacyjnym, globalnym dostawcą usług w zakresie rekrutacji pracowników, działającym obecnie w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

Dla naszego dynamicznie rozwijającą się klienta z sektora automatyki dla produkcji i logistyki, działającą na rynkach europejskich poszukujemy Business Development Manager!

Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe w przedziale 10,000 - 12,000 zł netto (B2B) z atrakcyjnym systemem prowizyjnym (3% od wartości projektu).
  • Stabilne zatrudnienie z możliwością wyboru rodzaju umowy (B2B, UoP).
  • Długoterminową współpracę (po 6-miesięcznym okresie próbnym).
  • Bogaty pakiet narzędzi służbowych, w tym laptop, telefon oraz samochód służbowy do użytku prywatnego.
  • Zadaniowy czas pracy i pełne wsparcie zespołu projektowego, inżynierów oraz działu marketingu.

Idealny Kandydat

  • Posiada co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży, zwłaszcza w sektorze logistycznym i produkcyjnym.
  • Posiada kontakty w branży oraz umiejętności w zakresie diagnozy potrzeb klienta i finalizacji sprzedaży.
  • Swobodnie komunikuje się w języku angielskim.
  • Jest samodzielny, proaktywny i zaangażowany w realizację celów sprzedażowych.
  • Posiada prawo jazdy.

Twoje Zadania

  • Tworzenie baz danych klientów i partnerów w Polsce oraz Europie.
  • Pozyskiwanie nowych klientów i obsługa kontaktów.
  • Przygotowywanie ofert, prezentacji i kosztorysów.
  • Negocjowanie ofert i realizacja budżetu sprzedaży.
  • Organizacja spotkań z klientami oraz budowanie długotrwałych relacji.
  • Opracowywanie planu oraz harmonogramu pracy
  • Definiowanie oraz delegowanie niezbędnych zadań do realizacji projektu
  • Budowanie oraz dbanie o długotrwałe relacje z klientami
  • Współpraca z zespołem projektowym

Jeśli jesteś zainteresowany/a rozwojem kariery w nowoczesnej firmie, która stawia na innowacyjność i długotrwałe relacje z klientami, aplikuj już teraz!

Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, spodziewaj się:

  • Telefonu, aby umówić dogodny termin spotkania online
  • Spotkanie online z jednym z naszych rekruterów, aby poznać bliżej ofertę i pracodawcę oraz ciebie
  • Jeśli pozytywnie przejdziesz ten etap, a pracodawcę zainteresuje przesłana przez nas rekomendacja, czeka Cię już finałowe spotkanie z pracodawcą
  • Na koniec, niezależnie od rezultatu procesu otrzymasz feedback, a może również ofertę współpracy ?

Required profile

Experience

Level of experience: Junior (1-2 years)

Hard Skills

Soft Skills

  • Relationship Building
  • sales
  • Negotiation
  • Goal-Oriented
  • Proactivity
  • verbal-communication-skills