Match score not available

Specjalista ds. Certyfikacji (IFS)/Certification Specialist

EXTRA HOLIDAYS - EXTRA PARENTAL LEAVE
Contract:
Salary:
4 - 4K yearly

Minimum 2 years experience in food industry or retail, Higher education in food science or biological sciences, English at B2 level, detailed IFS standards knowledge, Proficient in Microsoft 365 tools, HACCP certification.

  • Monitoring affiliates monthly results and taking necessary actions
  • Approving pre-audit documents including audit time calculations
  • Ensuring timely completion of IFS administrative reviews
  • Issuing IFS certificates without delays per set deadlines
  • Updating customer data and audit information in IFS Portal
SGS Wholesale Large https://www.sgs.com/
10001 Employees
See more SGS offers

Logo Jobgether

Your missions

Opis firmy

Jesteśmy SGS – światowym liderem w dziedzinie badań, inspekcji i certyfikacji, uznawanym za wzorzec w zakresie zrównoważonego rozwoju, jakości i rzetelności. W sieci ponad 2600 oddziałów i laboratoriów zatrudniamy przeszło 99 600 pracowników, którzy poprzez wspólną pracę umożliwiają lepszy, bezpieczniejszy i bardziej połączony świat.

SGS Global Business Services Europe to centrum usług wspólnych (SSC - Shared Services Centre), które jest ściśle związane z naszą siedzibą główną w Genewie. W katowickim oddziale zajmujemy się wsparciem dla oddziałów SGS w różnych krajach Europy.

Opis stanowiska

Jakie zadania czekają na Ciebie na tym stanowisku?

  • Monitorowanie comiesięcznych wyników afiliatów oraz informowanie o koniecznych do podjęcia działaniach,
  • Zatwierdzanie dokumentów przedaudytowych w tym kalkulacji czasu audytu,
  • Zdobywanie wiedzy, zrozumienie procedur SGS oraz wymogów zewnętrznych, aby efektywnie i skutecznie zatwierdzać  afiliatom dokumenty przedaudytowe,
  • Zapewnienie, że wszystkie administracyjne przeglądy IFS są wykonywane na czas i zgodnie z określonymi parametrami,
  • Zapewnienie, że wydawanie certyfikatów IFS oraz wgrywanie certyfikatów i raportów IFS odbywa się bez opóźnień w ramach terminów określonych przez IFS,
  • Dbanie o to, by dane klientów oraz informacje o audytach były aktualizowane na Portalu IFS zapewniając spełnienie celów IFS,
  • Poprawne i efektywne przetwarzanie anulowania, zawieszania i zamykania certyfikatów i kont klientów tak, aby wszystkie odpowiednie organy zostały poinformowane,
  • Inne zadania administracyjne zlecone przed Global Product Managera.

CV prosimy przesyłać w języku angielskim!

Kwalifikacje

Ta rola jest idealna dla Ciebie, jeżeli:

  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia w pracy w branży spożywczej lub handlu detalicznym,
  • Posiadasz wykształcenie wyższe z dziedziny nauk o żywności lub nauk biologicznych,
  • Znasz język angielski na poziomie min. B2
  • Posiadasz szczegółową wiedzę na temat standardów IFS, doświadczenie i zrozumienie zasad bezpieczeństwa żywności, zasad zarządzania bezpieczeństwem i jakością żywności oraz procesów produkcji żywności,
  • Potrafisz korzystać z narzędzi Microsoft 365 (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),
  • Posiadasz uznane kwalifikacje w zakresie HACCP, trwające minimum 2 dni i zakończone egzaminem,
  • Jesteś osobą komunikatywną i zorientowaną na szczegóły;

Mile widziane:

  • Doświadczenie jako główny audytor lub recenzent techniczny w globalnych schematach bezpieczeństwa żywności (np. BRCGS, FSSC, IFS) w różnych kategoriach produktów,
  • Znajomość dodatkowego języka obcego;

Dodatkowe informacje

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • szybki i bezpieczny proces rekrutacyjny w formie zdalnej wraz z możliwością zawarcia umowy przedwstępnej, zabezpieczającej przyszłe zatrudnienie
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stałych godzinach biznesowych pon.-pt. (08:00/09:00 – 16:00/17:00) w prężnie rozwijającej się firmie z sektora SSC
  • pełne wdrożenie w zadania dopasowane do indywidualnego tempa pracownika oraz stałe wsparcie Team Leadera
  • pracę częściowo zdalną z wizytami w biurze w Katowicach (ul. Graniczna 54) 2-3 razy w miesiącu
  • wsparcie w realizowaniu indywidualnej ścieżki kariery
  • pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe, dostęp do platformy My Benefit, dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie nauki języków obcych, dodatkowy urlop na wolontariat,
  • platforma szkoleniowa oraz szereg specjalistycznych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, prowadzonych przez wykwalifikowanych specjalistów
  • możliwość udziału w programie rekomendacji pracowników, który nagradza za polecenia nowych talentów
  • możliwość aktywnego udziału w różnorodnych inicjatywach dobroczynnych, wspierających lokalne społeczności i organizacje
  • biuro zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii 3 Stawy, z dogodnym dojazdem z centrum Katowic
  • dedykowany parking dla pracowników

Required profile

Experience

Industry :
Wholesale

Soft Skills

  • troubleshooting-problem-solving
  • interpersonal-communications
  • Teamwork
loading