Match score not available

Operator wózków widłowych/komisjoner (all genders) Leipzig

Contract:
Salary:
19 - 28K yearly

Key responsabilities:

  • Operate forklifts according to company requirements
  • Pick and prepare goods for shipment
  • Collaborate with other departments for efficient work organization
Tabel Group
1001 - 5000 Employees
See more Tabel Group offers

Logo Jobgether

Your missions

Firma Tabel Gruppe z Laatzen poszukuje operatora wózków widłowych do pracy w Lipsku, Niemczech.

Stanowisko: Operator wózków widłowych/komisjoner

Miejsce pracy: Lipsk, Niemcy

Dowiedz się więcej za pośrednictwem Whatsapp: +4915140580804

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową 14.50 € oraz 10 € netto diety dziennie
  • Zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach
  • Możliwość rozpoczęcia pracy już od 21/22.02
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Perspektywy rozwoju zawodowego

Obowiązki:

  • Obsługa wózków widłowych zgodnie z wymaganiami firmy
  • Komisjonowanie
  • Przygotowanie towarów do transportu
  • Współpraca z innymi działami w celu efektywnej organizacji pracy

Required profile

Experience

Hard Skills

loading