Project Manager (Operations) at Telemedi - Digital Health Platform & Telehealth Provider

Contract:
Experience:
Mid-level (2-5 years)

Project management experience adhering to timelines, German language knowledge is a plus, Continuous improvement mindset, Strong internal motivation and adaptability.

Key responsabilities:

  • Manage telemedicine deployment projects in new markets
  • Coordinate work between clients, operations, external and internal IT
  • Close collaboration with business client, direct contact
  • Monitor progress and ensure timeliness
Telemedi - Digital Health Platform & Telehealth Provider logo
Telemedi - Digital Health Platform & Telehealth Provider SME https://business.telemedi.com/
51 - 200 Employees
See more Telemedi - Digital Health Platform & Telehealth Provider offers

Kim jesteśmy? Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą technologiczną, w której wartości i podejście organizacyjne stawiają nas na czele branży. Wierzymy w ciągłe wyzwanie, startupowy mindset, transparentność i odpowiedzialność. U nas nie ma miejsca na "to zawsze tak robiliśmy" – chcemy przedefiniować granice tego, co możliwe.

Requirements

  • Systematyczność i umiejętność zarządzenia wdrożeniem projektu zgodnie z timelinem
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym benefitem
  • Chęci do ciągłego doskonalenia się i ulepszania procesów. Silnej wewnętrznej motywacji i chęci do bycia najlepszym w tym, co robisz.
  • Umiejętność szybkiego dostosowywania się do zmieniających się okoliczności.
  • Samodzielności w podejmowaniu decyzji oraz otwartości na feedback.
  • Podejścia: nie czekasz, działasz! Widzisz problem – szukasz rozwiązania.
  • Umiejętności pracy z narzędziami analitycznymi (lejki, dashboardy) i mapowania procesów (np. Miro)

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie projektami wdrożeń telemedycyny na nowych rynkach na które będzie wchodzić
  • Koordynacja pracy między klientem, operacjami, zewnętrznym i wewnętrznym IT
  • Ścisła współpraca z klientem biznesowym, bezpośredni kontakt
  • Monitorowanie postępów prac i dbanie o terminowość.

Co wyróżni Cię spośród innych kandydatów:

  • Twoja zdolność do myślenia poza schematami.

Benefits

  • Wynagrodzenie B2B w przedziale 12-16 tys. zł netto
  • Możliwość rzeczywistego wpływu na kształtowanie procesów i produktu firmy.
  • Środowisko, które doceni Twoją inicjatywę, sumienność i kreatywność.
  • Pracę w zespole, który wie, jak ważna jest prawda/transparentność i nie boi się jej mówić.
  • Środowisko, które docenia podejście "can do" i dąży do ciągłej innowacji.

Jeżeli uważasz, że jesteś właściwą osobą do tego stanowiska, skontaktuj się z nami i dołącz do zespołu, który naprawdę robi różnicę! W swoim CV pokaż nam, że jesteś komandosem, którego szukamy.

Nie zwlekaj, dołącz do nas już dziś!

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)

Other Skills

  • Business Acumen
  • Independent Thinking
  • Open Mindset
  • Self-Motivation
  • Analytical Skills