Match working

Customer Success Manager

77% Flex
Full Remote
Full time

  • Remote from:Poland

77% Flex
Remote:Full Remote
Contract:Full time
Work from:Poland
Xopero Software
SME

11 - 50 Employees

Job description

Logo JobgetherYour missions

Cześć,

tu Xopero Software!

Jesteśmy wiodącym producentem oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych i disaster recovery. Mamy ponad 13-letnie doświadczenie na rynku. Nasze produkty to Xopero ONE, Xopero Unified Protection i GitProtect.io. Specjalizujemy się w zabezpieczaniu środowisk fizycznych, wirtualnych, usług SaaS oraz narzędzi DevOps (jako nieliczni na świecie!). Jesteśmy prekursorem rozwiązań chmurowych - byliśmy na rynku jeszcze zanim ktokolwiek w Polsce słyszał o usługach takich, jak Dropbox czy Google Drive. Z naszych rozwiązań korzystają użytkownicy na wszystkich kontynentach! Jesteśmy partnerem m.in. Orange, T-mobile, ESET. Dzięki naszym produktom możesz zabezpieczyć całe środowisko biznesowe: od pojedynczego urządzenia po całą infrastrukturę IT!

Dołącz do nas, jako Customer Success Manager!

Twoje Zadania

budowanie i koordynowanie długofalowej współpracy z klientami i partnerami biznesowymi;

ścisła współpraca z osobami handlowymi prowadzącymi projekty;

monitorowanie, analizowanie i prowadzenie komunikacji z klientami, w tym zgłoszenia w Jira, e-maile i zapytania o produkty;

przekazywanie kluczowym klientom wartości biznesowej nowych produktów, funkcji i nadchodzących wydań;

realizacja prezentacji produktowych dla klienta;

koordynowanie wdrożeń testowych i pozakupowych;

zapewnianie wsparcia technicznego dla klienta;

obsługa supportowego systemu ticketowego;

proaktywnie podejście do rozwiązywania problemów i zapytań klientów,

przeprowadzanie szkoleń technicznych dla klientów i partnerów biznesowych;

Nasze Oczekiwania

3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży IT (np. Presales Engineer, Support Engineer);

silnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne;

biegła znajomość języka polskiego oraz angielskiego;

znajomości produktów i rozwiązań IT oferowanych na rynku;

umiejętności budowania i utrzymywania relacji z Partnerami i klientami;

swoboda w wystąpieniach publicznych (webinary, prelekcje na eventach);

a także umiejętności rozwiązywania problemów, zarządzania czasem, organizacyjnych, negocjacyjnych, pracy indywidualnej i zespołowej, adaptacji do zmian.

Nice To Have

Znajomość środowisk DevOps:GitHub, GitLab, Atlassian;

dodatkowy język obcy - w końcu będziesz pracować z ludźmi na całym świecie.

Narzędzia, z których będziesz korzystać: Google Workspace, Zoho, Jira.

Nasza oferta

Stanowisko : Customer Success Manager

Rodzaj umowy: UoP/B2B

Wynagrodzenie: 8 000 - 16 000 PLN brutto UoP lub 8 000 - 18 000 PLN netto + VAT

Wymiar pracy: pełny etat

Core hours: 9:00-15:00

Tryb pracy: zdalnie

Lokalizacja biura: Gorzów Wielkopolski

Język pracy : polski i angielski

A Ponadto, Oferujemy

wszystkie niezbędne narzędzia i sprzęt;

26 paid days off dla osób na B2B;

welcome pack z miłymi niespodziankami;

budżet szkoleniowy na Twój rozwój;

dofinansowanie do karty Multisport;

owocowe czwartki? w naszym biurze owoce są przez cały tydzień;

wyprawkę dla dziecka;

Xoperosy - to nasza wyjątkowa gala, podczas której wyłaniamy najlepszych pracowników w 13 kategoriach;

impreza świąteczna i świąteczne prezenty to nasza tradycja;

dwa razy w roku organizujemy wyjazdy integracyjne!

…a mniejsze integracje częściej, więc fajnie jakby odległość do nas nie była problemem :)

Proces rekrutacyjny

  • Rozmowa z naszą Rekruterką - Olą
  • Spotkanie z Channel Sales Directorem - Piotrem
  • Zadanie rekrutacyjne (opcjonalnie)
  • Spotkanie z CEO - Łukaszem
  • Witamy w Xopero Software!

Required profile

Remote location allowed
To apply to this offer, be sure you can work from :
Poland
Experience
Industry :
Spoken language(s)
Check out the description to know which languages are mandatory.