Match working

Konsultant Business Intelligence

77% Flex
Full Remote

  • Remote from:Poland

77% Flex
Remote:Full Remote
Work from:Poland

Offer summary

Qualifications: Bachelor's degree in related fields, 2-5 years of experience in BI projects, longer background in IT will be a plus, Strong knowledge of SQL and one ETL tool, Ability to work with classic or agile project methodologies, proficiency in English.

Key responsabilities:

  • Client requirement analysis
  • Development of project documentation
  • Implementation of technical data warehouses
  • Preparation of ETL processes and reports
NEXT Holding S.p.A.
Management ConsultingSME

www.nextholding.it

2 - 10 Employees

Job description

Logo Jobgether

Your missions

Jesteśmy prawdziwymi entuzjastami tematyki związanej z obszarem jakości i testów oprogramowania. Nasz Soflab Technology jest największą polską firmą branży IT, która od 2008 roku zapewnia szeroki zakres usług IT w obszarze jakości (Quality Assurance), Business Intelligence i cyberbezpieczeństwa. Jako liderzy rynku doradzamy w zakresie rozwiązań IT we wszystkich branżach i korzystamy z najlepszych technologii oraz narzędzi. Od początku działalności główną uwagę koncentrowaliśmy na procesie testowym, ponieważ chcemy dostarczać naszym Klientom bezbłędne rozwiązania.

Liczymy, że nam w tym pomożesz i razem z nami rozwiniesz własne umiejętności oraz karierę zawodową.

Jeżeli brzmi to dla Ciebie interesująco, to zobacz kogo potrzebujemy w naszym zespole.

Co tu jest do zrobienia?
  • Analiza wymagań Klienta
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej przed- i powykonawczej
  • Analiza i implementacja technicznego modelu hurtowni danych
  • Przygotowywanie procesów ETL
  • Opracowywanie raportów, kokpitów menadżerskich etc.
Dlaczego dobrze do nas dołączyć?

Jeśli dasz nam szansę, to my ze swojej strony również odwdzięczymy się tym, co mamy najlepszego: duże doświadczenie i ciekawe projekty, renomowani klienci, a także międzynarodowe środowisko i atrakcyjne benefity. Będziemy rozwijać Twoje kompetencje i mocne strony. Oferujemy Ci optymalny w Twojej pracy stack technologiczny, aby Twój wkład realnie wspierał Klientów i rozwijał Twoje kompetencje.

Czego możesz się po nas spodziewać?
  • Poszerzenia doświadczenia w projektowaniu i budowaniu kompleksowych rozwiązań BI
  • Indywidualnej ścieżki kariery umożliwiającej rozwój wiedzy i kompetencji
  • Udziału w projektach realizowanych w kraju i za granicą
  • Możliwości pracy z najnowszymi technologiami
  • Otwartego zespołu, który pracował wspólnie nad niejednym projektem
  • Propozycji szkoleń ze stosownymi certyfikatami, które rozwiną Twoje umiejętności i karierę w taką stronę, w którą chcesz podążać
  • Twój rozwój nie jest nam obojętny - przygotuj się na to, że realizacja sprecyzowanych celów rozwojowych będzie skutkowała cyklicznymi podwyżkami i możliwością awansu
  • Rozwijania ciekawych projektów w Polsce i za granicą
  • Pracy z profesjonalistami na różnych środowiskach
  • Elastycznego podejścia do formy współpracy
  • Z nami możesz pracować w 100% zdalnie, więc nie musisz się rozstawać z ulubionym fotelem, ale jeśli chcesz, możesz pracować z jednego z naszych biur w Warszawie, Wrocławiu i Katowicach
  • Wsparcia $ dla nauki języka, opieki medycznej oraz Twojej formy sportowej
  • Darmowego dostępu do multimedialnej platformy streamingowej dla Ciebie i bliskiej Ci osoby
  • Wspólnych spotkań i wyjazdów integracyjnych
Sprawdź, czy Twoje kompetencje pokrywają się z naszymi potrzebami! Zapraszamy Cię do siebie, jeśli:
  • Masz wykształcenie wyższe (studia na kierunkach ścisłych)
  • Posiadasz doświadczenie w realizacji projektów BI pomiędzy 2 a 5 lat, dłuższe doświadczenie uwzględniające również inne rozwiązania IT będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobrze znasz język SQL
  • Dobrze znasz przynajmniej jedno narzędzie ETL (PDI, MSIS, IBM DataStage lub inne)
  • Umiesz pracować w projektach zarządzanych zgodnie z metodykami klasycznymi lub zwinnymi
  • Dobrze znasz przynajmniej jedno narzędzie raportowe (MS Power BI, IBM Cognos lub inne)
  • Biegle posługujesz się językiem angielskim (minimum na poziomie B2)
  • Dobrze znasz przynajmniej jeden system operacyjny (preferowana znajomość dowolnej dystrybucji Linux / Unix)
  • Masz umiejętność analitycznego myślenia oraz zdolność do nieszablonowego rozwiązywania problemów
  • Jesteś dyspozycyjny/a w wymiarze pełnego etatu (realizacja zadań w kraju i za granicą)
  • Jesteś ciekawy/a i otwarty/a na nowinki technologiczne
Będziemy pod wrażeniem jeżeli dodatkowo znasz:
  • MDX i/lub 4GL
  • Narzędzia DQ i MDM
  • Rozwiązania BigData
  • Metodyki prowadzenia projektów potwierdzone certyfikatami
  • Narzędzia statystyczne i predykcyjne
  • Podstawy programowania w dowolnym języku skryptowym
Jeśli to wszystko jest w zasięgu Twoich możliwości, zaaplikuj już teraz!

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

Szanujemy Twój czas, dlatego zazwyczaj proces rekrutacyjny ograniczony jest do jednego kompleksowego spotkania.

Standardowa rozmowa rekrutacyjna w SOFLAB to taka, która:

  • pozwoli nam Cię lepiej poznać,
  • umożliwi Tobie bliższe poznanie Firmy,
  • odbywa się w przestrzeni wirtualnej za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams,
  • składa się z trzech części - rozmowy ogólnej, sprawdzenia znajomości języka angielskiego oraz sprawdzenia wiedzy merytorycznej,
  • trwa około godziny,
  • jest doskonałym miejscem na Twoje pytania o wszystko, czego chcesz się dowiedzieć o pracy w SOFLAB.

Wszyscy Kandydaci otrzymują od nas informację zwrotną po spotkaniu, standardowo w ciągu 14 dni.

Required profile

Experience
Industry :
Spoken language(s)
Check out the description to know which languages are mandatory.
Soft Skills
  • Analytical thinking and problem-solving ability
  • Curiosity and openness to new technologies
  • Full-time availability for tasks in-country and abroad

Go Premium: Access the World's Largest Selection of Remote Jobs!

  • Largest Inventory: Dive into the world's largest remote job inventory. More than half of these opportunities can't be found on standard platforms.
  • Personalized Matches: Our AI-driven algorithms ensure you find job listings perfectly matched to your skills and preferences.
  • Application fast-lane: Discover positions where you rank in the TOP 5% of applicants, and get personally introduced to recruiters with Jobgether.
  • Try out our Premium Benefits with a 7-Day FREE TRIAL.

    No obligations. Cancel anytime.