Match working

Data Engineer (Microsoft)

77% Flex
Full Remote

  • Remote from:Poland, Slovakia

77% Flex
Remote:Full Remote
Onwelo
Information Technology & ServicesScaleup

501 - 1000 Employees

Job description

Logo JobgetherYour missions
  • Poznaj Onwelo:
    Onwelo to nowoczesna polska spółka technologiczna, która specjalizuje się w budowaniu innowacyjnych rozwiązań IT dla organizacji z szeregu sektorów na całym świecie. Główne obszary działalności Onwelo to: tworzenie oprogramowania, jego rozwój oraz utrzymanie, a także mocne wsparcie kompetencyjne. W krótkim czasie firma wdrożyła ponad 300 projektów w Europie i w USA, powiększyła zespół do ponad 700 osób, a także otworzyła biura w sześciu miastach Polski oraz oddziały w Stanach Zjednoczonych, Niemczech i w Szwajcarii.
  • O projekcie:
    Poszukujemy dociekliwych i nastawionych na rozwój profesjonalistów, którzy dołączą do działu Data Management do projektu związanego z rozwojem Hurtowni Danych na potrzeby CFO, CEO oraz innych działów zarządzających.
    Praca z nowoczesnymi rozwiązaniami architektury BI oparta na najlepszych praktykach przy użyciu narzędzi firmy Microsoft.
  • Z nami będziesz:
    • Projektować oraz tworzyć procesy ETL zasilające hurtownię danych
    • Tworzyć zapytania i procedury w bazach danych
    • Monitorować jakość danych źródłowych
    • Rozwijać system o nowe obszary, nowe dane, nowe funkcjonalności, raporty
    • Współpracować z CFO oraz Dyrektorami departamentów, uzgadniania oczekiwań na dane i analizy
    • Współpracować z doświadczonym architektem w celu konsultowania pomysłów na rozwój / zmiany
    • Przygotowywać paczki instalacyjne na środowisko produkcyjne i wspierać admina w ich wdrażaniu
  • Czekamy na Ciebie, jeśli:
    • Możesz pochwalić się minimum dwuletnim doświadczeniem w pracy z aplikacjami i usługami Microsoft
    • Posiadasz znajomość technologii SQL Server
    • Znasz dobrze języki w zakresie programowania SQL, T-SQL
    • Posługujesz się w pracy narzędziami ETL np. SSIS
    • Dobrze znasz inne rozwiązania Business Intelligence np. Power BI
    • Posiadasz umiejętność projektowania rozwiązań złożonych problemów biznesowych
    • Znasz język angielski na poziomie min. B2
    • Masz wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Potrafisz się komunikować i masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    Mile widziane:
    • Posiadasz wiedzę na temat transformacji i przechowywania danych ( MS Azure )
  • Dowiedz się, jak skorzystasz, będąc w Onwelo:
    • Wybierzesz wygodną dla Ciebie formę zatrudnienia
    • Otrzymasz możliwość korzystania z elastycznych godzin pracy
    • Potrzebujesz pracować zdalnie? Jesteśmy otwarci!
    • Zaoszczędzisz czas na dojazdach – pracuj w naszym atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w jednym z 6 miast w Polsce
    • Rozwiniesz swoje umiejętności, współpracując z doświadczonymi ekspertami
    • Będziesz pracować z wykorzystaniem nowych technologii
    • Uzyskasz dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
    • Weźmiesz udział w ciekawych projektach dla polskich i międzynarodowych klientów
    • Otrzymasz możliwość wyjazdu za granicę, jeżeli jesteś mobilny zawodowo
    • Będzie na Ciebie czekać przyjazne i komfortowe środowisko pracy
    • Integracje firmowe pozwolą Ci na bliższe poznanie zespołu
    • Zabezpieczysz swoją przyszłość, korzystając z dodatkowego ubezpieczenia na życie
    • Z prywatną opieką medyczną zadbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich
    • Karta MultiSport Plus umożliwi Ci prowadzenie aktywnego trybu życia

  • Rozmowa HR
  • Rozmowa Techniczna
  • Rozmowa z Klientem
  • Informacja zwrotna i decyzja o zatrudnieniu

Required profile

Remote location allowed
To apply to this offer, be sure you can work from :
Poland
Slovakia
Experience
Industry :
Spoken language(s)
Check out the description to know which languages are mandatory.