Match working

Specjalista Ds. Testów Automatycznych

72% Flex
Full Remote
Request priority access

72% Flex
Remote: Full Remote
Work from: Poland

Offer summary

Qualifications: Minimum of two years of experience as a Test Automation Engineer/QA Engineer, Basic knowledge of banking business, test planning, and software testing theory, Practical expertise in JAVA, SQL, Selenium, Selenide, IntelliJ IDEA, Swagger, Allure, Postman, JUnit, CI/CD tools such as Jenkins, GitLab.

Key responsabilities:

  • Designing automated tests, running them, documenting test results, preparing test data
  • Supervising and ensuring the effectiveness of automated tests in CI/CD processes
Asseco Poland
Computer Software / SaaSLarge

10001 Employees

Job description

Logo JobgetherYour missions

Masz już pierwsze doświadczenia związane z automatycznym testowaniem oprogramowania oraz wiedzę z zakresu biznesu bankowego?

Dołącz do Asseco Poland, jednego z czołowych dostawców rozwiązań IT i miej wpływ na jakość oprogramowania wykorzystywanego w branży finansów w Polsce.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Weź udział w rekrutacji do zespołu testerskiego, który wspiera pracę bankowych systemów:

Proces rekrutacji prowadzony jest zdalnie

Miejsce pracy: hybryda (biuro w Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Krakowie) lub 100% zdalnie - Ty wybierasz!

Czym będziesz się zajmować?
  • projektowaniem testów (scenariuszy i przypadków testowych) oraz ich automatyzacją
  • tworzeniem testów automatycznych opartych o przypadki testowe
  • uruchamianiem testów automatycznych
  • dokumentowaniem przebiegu testów i raportowaniem błędów
  • przygotowywaniem danych testowych na potrzeby testów automatycznych
  • nadzorem i kontrolą nad działaniem testów automatycznych w procesach CI/CD
Co będzie Ci potrzebne aby móc wykonywać powierzone Ci zadania?
  • minimum dwa lata doświadczenia w pracy na stanowisku Automatyka testów / QA Engineera
  • minimum podstawowa wiedza z zakresu biznesu bankowego
  • doświadczenie w przygotowywaniu planów testów i scenariuszy testowych
  • znajomość teorii testowania oprogramowania
  • praktyczna znajomość JAVA
  • dobra znajomość SQL
  • znajomość Selenium, Selenide, IntelliJ IDEA, Swagger, Allure, Postman, JUnit
  • doświadczenie w automatyzacji testów API REST i GUI
  • znajomość narzędzi wykorzystywanych w procesach CI/CD: Jenkins, GitLab

Mile widziane:

  • certyfikat ISTQB Foundation
Benefity
Praca w największej spółce IT

Szkolenia

Kursy językowe

Drużyna Active Team

Multisport

Prywatna opieka medyczna

Ubezpieczenie grupowe

Pracowniczy Plan Emerytalny

Integracje online i offline

Owocowe środy

See more

Required profile

Experience
Industry :
Spoken language(s)
Check out the description to know which languages are mandatory.

Go Premium: Access the World's Largest Selection of Remote Jobs!

  • Largest Inventory: Dive into the world's largest remote job inventory. More than half of these opportunities can't be found on standard platforms.
  • Personalized Matches: Our AI-driven algorithms ensure you find job listings perfectly matched to your skills and preferences.
  • Application fast-lane: Discover positions where you rank in the TOP 5% of applicants, and get personally introduced to recruiters with Jobgether.
  • Try out our Premium Benefits with a 7-Day FREE TRIAL.
    No obligations. Cancel anytime.