Match working

Specjalista Ds. Testów Wydajnościowych

77% Flex
Full Remote

  • Remote from:Poland

77% Flex
Remote:Full Remote
Work from:Poland

Offer summary

Qualifications: Minimum 2 years experience in performance testing, Good understanding of software testing concepts and methodologies.

Key responsabilities:

  • Testing applications based on functional and interface specifications, including performance and manual tests
  • Creating test plans and scenarios, writing and reading documentation for clients
Asseco Poland
Computer Software / SaaSLarge

10001 Employees

Job description

Logo Jobgether

Your missions

Poszukujemy osoby, która dołączyłaby do projektu, który budowany jest na potrzeby obsługi zgłoszeń celnych i deklaracji statystycznych. System współpracuje, wymieniając dane, z jednej strony z administracjami innych krajów, a z drugiej strony z dostawcami, odbiorcami, spedytorami, pośrednikami handlowymi i instytucjami finansowymi. Jeśli więc masz już co najmniej 2 letnie doświadczanie z testami wydajnościowymi i chcesz pracować w projekcie, który przetwarza dane kilku milionów klientów w Polsce i zagranicą – zapoznaj się z ofertą i zaaplikuj!

Miejsce pracy: 100% zdalnie (lub hybrydowo: zdalnie + jedno z biur Asseco Poland)

Czym będziesz się zajmować?
  • Testowaniem aplikacji na podstawie specyfikacji funkcjonalnych i specyfikacji interfejsów - testy wydajnościowe oraz manualne
  • Tworzeniem planu testów i scenariuszy testów z przypadkami testowymi
  • Tworzeniem i czytaniem dokumentacji do/od klienta, uczestnictwem w spotkaniach z klientem

Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania?
  • Minimum 2 letnie doświadczenie z testami wydajnościowymi
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu testowania oprogramowania, metodologii testowania i procesu testowego
  • Umiejętność pisania scenariuszy testowych i przypadków testowych
  • Doświadczenie w testach WebServices (SOAP/REST)
  • Umiejętność testowania GUI i API przy użyciu Jmetera (znajomość Throughput Controllera, trybu non-gui)
  • Podstawowa znajomość SQL oraz standardów XML/XSD
  • Dokładność, komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi wykorzystywanych w procesach CI/CD (Jenkins, Teamcity, GitLab)
  • Znajomość notacji analitycznej (UML,BMPN)
  • Certyfikat ISTQB Foundation, ISTQB Advanced Level
Benefity
Dostęp do zaawansowanych technologii

Szkolenia

Prywatna opieka medyczna

Ubezpieczenie grupowe

Multisport

Spotkania integracyjne

Kursy językowe

Drużyna Active Team

Pracowniczy Plan Emerytalny

Owocowe środy

Cześć, nazywam się Maciek Białas i zajmuję się rekrutacją w Asseco Poland. Aktualnie prowadzę proces rekrutacyjny na poniższe stanowisko. Masz jakieś pytania dotyczące rekrutacji? Napisz do mnie:

maciej.bialas@asseco.pl

Required profile

Experience
Industry :
Spoken language(s)
Check out the description to know which languages are mandatory.
Soft Skills
  • Accuracy, communication skills, analytical thinking, teamwork
  • Familiarity with CI/CD tools, knowledge of UML and ISTQB certification is a plus

Go Premium: Access the World's Largest Selection of Remote Jobs!

  • Largest Inventory: Dive into the world's largest remote job inventory. More than half of these opportunities can't be found on standard platforms.
  • Personalized Matches: Our AI-driven algorithms ensure you find job listings perfectly matched to your skills and preferences.
  • Application fast-lane: Discover positions where you rank in the TOP 5% of applicants, and get personally introduced to recruiters with Jobgether.
  • Try out our Premium Benefits with a 7-Day FREE TRIAL.

    No obligations. Cancel anytime.